Przeskocz do treści

23. Sylwester

Hej wszystkim! Co u Was? U mnie dobrze. Wiem, że spóźniłam się 5 dni ale wybaczcie mi to :/ już bez tłumaczenia się, przechodzimy!

A więc w tego sylwestra, który był 5 dni temu chciałam Wam złożyć życzenia.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, radości, sukcesów i rozwijania swoich pasji! (nie wiem, czy to dobrze ujęłam alee em nieważne xd)

Jakie macie postanowienia na nowy rok? *-*

Ja lepiej się uczyć, uzbierać więcej LPS'ów i zrobić jak najwięcej notek na moim blogu. Również muszę poprawić parę błędów. Być może zauważyliście na niektórych moich postach, że jest zdjęcie i taka dłuuuga przerwa i coś napisane. Brzydko to wygląda i muszę się tym zająć. Muszę dorobić jeszcze moją kolekcję LPS bo są tam braki. Ale musicie troszkę na to poczekać. 🙂

W ogóle to zauważyłam, że wiele osób czyta mojego bloga. Jestem w szoku, dobiliście ponad 6k wyświetleń O.O Dla mnie to bardzo dużo. Za niedługo będzie 7k a o każdy krok dalej zbliżacie się do specjal'u 😀 Będę robić specjale dla Was co 5k wyświetleń, więc jeszcze troszeczkę a za 10k możecie się spodziewać miłej niespodzianki! 😀 Możecie również mi podawać różne Wasze pomysły na notki i specjale - co chcielibyście, abym napisała tutaj? Jaki temat bym poruszyła, w czym doradziła? Koniecznie napiszcie, a postaram się wprowadzić Wasze pomysły na mojego bloga. 🙂

A co do kanału.. tutaj również bardzo Wam dziękuję za tyle subów. Kurczę, na blogu robię specjale a na kanale nie..więc postaram się coś wymyślić na moim kanale o czym będzie special. 😀 Tutaj również możecie dawać propozycje.

A tak w ogóle.. chcielibyście jakieś challenge? Z Moimi LPS, lub coś tego typu? 🙂 Tak właśnie się nad tym zastanawiam i mam już nawet pomysł na 1 challenge z LPS. 🙂 Możecie też dawać jakieś challenge z gier np. co zrobić mam w TFM, MSP itp. :p

Myślałam też o Q&A czyli odpowiadanie na pytania widzów. Chcecie takie coś? Napiszcie w komentarzu czy chcecie! 🙂

Notka dobiega już końca, ale.. oczekujcie za niedługo nowych filmów na kanale!

Mój kanał: Goblinka

Zapraszam 😀

 

4 thoughts on “23. Sylwester

  1. mini Creatures Wolrd

    Szczęśliwego Nowego Roku! Gratuluję tylu wejść na bloga. 🙂 Jakoś ominęła mnie informacja, że masz kanał, więc na pewno wpadnę! A moim noworocznym postanowieniem jest zdecydowanie "mniej lenistwa i niezdrowego jedzenia". xD Natomiast jeżeli chodzi o pomysły na notki, to ja z chęcią zobaczyłabym szablonowe rzeczy typu ocenki kształtów/figurek/zestawów. I czekam na Q&A!

    Odpowiedz
  2. Goblinka

    Dziękuję, nawzajem 🙂 hehe też prowadzę niezdrowy tryb życia i postanawiam go zmienić :d nie pisałam tego na blogu, wiem alee piszę teraz ^^ Postaram się za niedługo zrobić takie coś. Z chęcią się zabawię w takie ocenianko xD 🙂 Co do Q&A to można pisać pytanka na moim blogu i na moim kanale. 🙂 Zrobię filmik, gdzie będzie można napisać pytanka. 🙂 Pozdrawiam!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.