Przeskocz do treści

3. Pop LPS vs Zwykłe LPS?

Siema to moja pierwsza notcia wczoraj była sobota a dzisiaj niedziela o niee jutro znowu poniedziałek ale pociesza mnie myśl, że we wtorek być może przyjść mój petek którego zamówiłam na Allegro 😀 więc możecie się spodziewać shoppingu na moim kanale alee nie będą  u mnie tylko same shoppingi. Mam zamiar nagrać dla was special! Ponad 80 subskrypcji zrobiło na mnie tak wielkie wrażenie, że sobie tego nie wyobrażam że w świecie małych figurek LPS mogłam tak... hm, "zabłysnąć"?

A więc dzisiejszy temat to: Pop LPS vs Zwykłe LPS.

Wiele osób nagrywa POP"AMI

Pop'y występują jako bohaterowie naszego serialu, filmu, odcinku lecz co w tym czasie robią zwykłe LPS?

Cóż...Każdy jest zaślepiony PoP"AMI przez jeden serial gdzie występowało 5 kształtów. Spaniel, jamnik, dog niemiecki, collie i ... shorthair... to są nasze gwiazdy które na allegro kosztują z 70,80,90,100 zł...

Ale... co z innymi figurkami? Przecież nasz świat zwierzątek jest tak ogromny! Nie tkwijmy tylko w tych figurkach no proszę... Wiem, że może się powtarzam...Ale o co chodzi w tej notce? Już mówię. (A raczej piszę xD) chodzi mi o to, iż chcę, byśmy też wyciągli nawet zwykłe petki. Które tak smutno, spoglądają przez pudełko albo z naszej półki na nas... Inspiruję się na blogu Galaxislps. Wpadłam na pomysł tej notki dzięki Galaxis. Jej notka nosi tytuł: "Jak lubić wszystkie LPS?" Polecam wam odwiedzić tego bloga, jest super i ja też tak myślę, że petshopy też mają duszę. 🙂 Galaxislps jeżeli to czytasz to Cię pozdrawiam ^^ A Wy jak myślicie? Co jest lepsze? ^^ Ja oczywiście jestem za zwykłymi LPS. ^^ Popy mi się już znudziły.

Więc to tyle w tej notce do następnej paaaa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.