Przeskocz do treści

15. Jeżeli ktoś o coś prosi w zamian i chce, żebyście wysłali jako pierwsi, nie nabierajcie się! – Oszustwo w grach.

===Witam. Chciałam dzisiaj pomówić sobie o oszustwie w grach.

Co mnie podkusiło do tego postu? Już piszę.
Dzisiaj mnie oszukano. Grałam sobie w Transformice, patrzyłam na cafe a tutaj użytkownik o nazwie Thee_speedy zrobił temat o tym, że kupi futerko do 400 truskawek. W zamian za sery. Trzeba było dać mu 100 serów, najlepiej "jak najwięcej". Zbierałam na te sery ciężko, sprzedając rzucanki. Nikt nie chciał, oprócz jednej osoby, która dała 10 serków za 10 rzucanek. Wciąż było to za mało. Pytałam moich znajomych o serki  i na szczęście napotkałam się na jedną dobrą osobę, która dała za darmo 20 serków.

Kiedy uzbierałam, napisałam do oszusta po czym wziął sery, usunął mnie ze znajomych i po prostu odszedł...
Napisałam o nim temat na cafe...Okazało się, że większość też oszukał...

Oto kilka dowodów:

 Diana to moje drugie konto, dałam serki z tego konta i z konta Kekea#0316.                Tutaj jak widać, wyśmiewał się...


Być może w postaci bana.

 

 

 

 

 

Tutaj jedna z użytkowniczek podała regulamin Transformice:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie dałam całego regulaminu, ponieważ nie są to już powody na temat.

 

 

 

To tyle. Jestem zdziwiona, dlaczego ludzie to robią. Z góry: Możecie uważać, że jestem naiwna itp. jak zresztą niektórzy co uczestniczyli w moim temacie. Ale zrobiłam to dla eksperymentu i chciałam Was ostrzec przed oszustwami. NIGDY nie nabieraj się na takie rzeczy typu: kupi Ci ktoś futro za ileś tam serków. Nie musi to być gra Transformice, wszędzie mogą panować oszuści. Nie muszą nawet w grach, mogą na stronkach internetowych, ofertach i różnych wymianach. Jeżeli widzicie dziwne oferty bądź  nie daj Boże chcecie się wymienić, pamiętajcie. NIGDY NIE WYSYŁAJCIE JAKO PIERWSI!!! Nie ma dobrych ludzi. Wszędzie mogą oszukiwać!! A my mówimy NIE takim ludziom. Nie tyczy to tylko internetu, tyczy to również życia! Nigdy się nie dajcie. Jak widzicie, to jest dla mnie i dla niektórych nauczka, że nie wolno wierzyć. Mam nadzieję, że nie popełnicie tego błędu, co ja. Pozdrawiam.

PS. Tak ogółem to jest prośba, zgłoście użytkownika Thee_speedy za oszukiwanie. Dziękuję. Każde zgłoszenie się liczy! 🙂 Cieplutko Pozdrawiam, Goblinka.

2 thoughts on “15. Jeżeli ktoś o coś prosi w zamian i chce, żebyście wysłali jako pierwsi, nie nabierajcie się! – Oszustwo w grach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.